fbpx

Výhody ateliérů digifoto

Výběr z více ateliérů

Před každým fotografováním se rozhodněte, ve kterém z ateliéru budete fotit. Potřebujete větší odstup? Ateliér na Chodově má 13 metrů (cca 95 m2 plochy samostané hlavní místnosti). Potřebujete denní světlo na seminář? Chodov je optimální. Chcete pořádt fotoworkshop v centru Prahy? I. P. Pavlova ... Potřebujete parkování pro více automobilů přímo v garáži u ateliéru? Chodov ... a tak si vybíráte focení co focení, podle toho zda Vám (či Vašemu zákazníkovi) více vyhovuje ten který fotoateliér. Klíče a vstup máte do všech.

Kompletní vybavení - žádná investice do vybavení

Ateliéry jsou komplet vybaveny světly, softboxy, reflektory, radioodpalovači, flashmetry, atd. Každý ateliér má základní pozadí - bílé, černé, klíčovací zelené, šedé, béžové. Většinou v něm najdete barevná pozadí, jejichž výběr se průběžně mění. Můžete si samozřejmě přinést a používat i své pozadí a vybavení.

Pro focení tak potřebujete pouze vlastní foťák a mít koho fotit. Odpadá Vám tím investice v řádu mnoha desítek či statisíců korun. Pokud Vás napadne, jaké vybavení v ateliéru postrádáte, napište nám a promyslíme spolu zda by stálo za to ho pořídit, abyste ho mohli používat.

Vaše vlastní pozadí

Společná pozadí používáte zdarma, vlastní si můžete přinést, členové si ho mohou uložit v ateliéru.

Závěsný systém na světla

V ateliérech jsou světla zavěšena ze zdí či stropů, díky tomu máte k dispozici kompletní plochu ateliéru, nikde se Vám nepletou stativy a kabely a ani děti či modelky nemají možnost zakoupnout.

Výtahy na pozadí

Ateliéry digifoto jsou vybaveny unikátními výtahy na pozadí. Abyste nemuseli na štaflích stoupat pod strop, balancovat a zavěšovat pozadí na držáky vysoko nad podlahou, jednoduše si spustíte výtah dolů, pozadí nasadíte a na výtahu ho vytáhnete nahoru. Na výtah lze uchytit klasické pozadí na roli, tištěná pozadí, látkové, batikované, satény, mušelíny a vše co je možné přichytit pomocí velkých kolíčků / klipsů.

Unikátní mokrá scéna

Chcete fotit na mokro, s padající vodou, na černém či bílém pozadí? Podívejte se na naší Mokrá stage se sprchou.

10 hodin zdarma každé léto pro každého člena digifoto

Toužili jste si v ateliérech vyzkoušet bláznivé nápady, slíbili jste někomu focení gratis, nebo se chcete vyřádit s kolegy fotografy s novou technikou, nazkoušet nové postupy? Práve na to dostává každý fotograf každoročně na léto 10 hodin zdarma navíc ke svému tarifu. Užijte si je!

Nikdy jste nefotili v ateliéru a nevíte na co jsou čudlíky na světlech?

Nevadí, společně projdeme ovládání světla, abyste věděli, co k čemu slouží. Stavte se na prohlídce, kde to probereme, rezervujte si místo na kurz Základy ovládání ateliéru, nebo si při rezervaci pro jednorázový pronájem objednejte asistenci profesionálního fotografa.

A jak je to s cenama?

Nízké fixní náklady

Nemusíte každý měsíc řešit vysokou platbu za nájem, elektřinu, úklid, splátky vybavení. Pronájem v digifoto je zlomkem těchto nákladů.

Nízká cena za hodinu

Pokud máte předplaceý některý z tarifů,  např. 5 hodin měsíčně nebo 20 hodin ročně, termíny si rezervujete sami, sami si odemknete, na konci po sobě uklidíte. Díky tomu jsou nás ceny velmi příznivé ceny pronájmu ateliiéru. Máte zakázku, kterou byste rádi realizovali, ale nevyplatí se Vám komerční pronájem ateliéru za 600 Kč a více za hodinu, protože by veškerá odměna padla na jeho pronájem? Díky nízké ceně pronájmu v klubu nyní můžete realizovat i takto nízkorozpočtové zakázky a přitom mít přiměřený zisk, což Vám poskytne konkurenční výhodu proti ostatním fotografům. Navíc ke kařdému tarifu získáte 10 hodin na léto zdarma.

Potřebuji nízké měsíční fixní náklady

Nevíte, kolik budete mít zakázek tento měsíc, kolik příští měsíc, kolik v létě, kolik na podzim. Ale vždy nakonec nějaká zakázka přijde, a Vy potřebujete mít nízké měsíční náklady, abyste se nestresovali, zda ateliér vůbec zaplatíte, abyste nemuseli každý měsíc platit vysoký nájem, služby, elektřinu, ... a abyste nepracovali jen na tyto služby. I pokud budete mít focení víc než obvykle, budou Vaše náklady zlomkem toho, co byste zaplatili za vlastní prostory.

Potřebuji se svým kamarádem ateliér na nekomerční focení

Rádi byste fotili ve vybaveném ateliéru, ale běžné pronájmy se Vám pro Vaše hobby nevyplatí? Dohodněte se třeba se svým kamarádem a vezměte si některý tarif napůl! Dostanete se tak na lepší cenu.