fbpx

V roce 2010 jsem položil základ ateliérů digifoto, místa, které poskytuje fotografům a kameramanům prostor pro jejich uměleckou tvorbu. Moje cesta začala s ateliérem digifoto I. P. Pavlova, jehož vznik se datuje do roku 2009. Od ledna 2010 se zde začali scházet první nadšení fotografové. Následovala expanze: v roce 2011 přibyl ateliér digifoto Pankrác a v roce 2013 digifoto Chodov, kde od roku 2015 nabízím možnost živých vysílání. Všechny ateliéry jsou vybaveny technikou a doplňky inspirovanými přáními a potřebami našich členů, aby vyhověly požadavkům profesionálů i jejich klientů.

V ateliérech pořádám pravidelné prohlídky, kde se můžete seznámit s prostory a technikou, zodpovím vaše otázky a můžete si vyzkoušet, jak vaše vlastní vybavení spolupracuje se studiovými blesky. Během zimních měsíců pak organizuji Dny otevřených dveří, při kterých modelky, vizážistky, kadeřnice, stylistky a fotografové tvoří na různá témata, jako jsou fotografování se zvířaty, na mokré scéně, na motorkách či ve stylu svatby, pohádková a fantasy focení. Tato setkání jsou plná inspirace a tvořivosti.

Za uplynulá léta využilo mé služby přes tisíc fotografů a kameramanů, mnozí z nich jsou členy už od samotného počátku. I vy se můžete stát členem digifoto – stačí mi napsat a začneme společně tvořit.

Tomáš Macek