fbpx

Cena pronájmu ateliérů / TV studia

Nabízíme dva typy pronájmu foto/video ateliéru digifoto I. P. Pavlova a Chodov, jednorázový a dlouhodobý (zvlášť je pronájem či produkce v TV studiu). K tomu nabízíme mimořádně nízkou cenu na lastmomenty na aktuální den a noční blok mezi 22:00 a 8:00.

Jednorázový pronájem je pro vás vhodný, pokud nepředpokládáte více akcí za rok. Jestliže potřebujete ateliér vícekrát ročně, vyplatí se Vám stát se členem, ať jako soukromník nebo firma, amatér či profesionál a díy tomu se dostanete na cenu, jakou v Praze neseženete.

Časy se digifoto počítají po celých hodinách, pronájmy jsou možné od celé do celé hodiny.

Členství v digifoto - dlouhodobý pronájem fotoateliéru s předplacenými hodinami

Pokud využijete ateliér vícekrát do roka, jedná se o cenově nejvýhodnější variantu. Dostanete vlastní klíček k ateliérům a přístup do rezervačního systému. Jako člen máte ke každému tarifu jako bonus na léto navíc 10 - 20 hodin zdarma (podle tarifu) které můžete každoročně využi pro své potřeby. Když si tyto hodiny započítáte do hodinové ceny, dostanete mimořádně nízkou cenu (3. slupeček tabulek, počet hodin zdarma navíc se může rok od roku měnit). Členství může být uhrazeno benefity Vašeho zaměstnavatele, nebo s využitím fondů FKSP.

Pokud očekáváte pravidelné každoměsíční využití ateliŕů, jsou pro Vás vhodné měsíční tarify, u kterých dosáýhnete na nejnižší cenu. Pokud nebudete ateliéry využívat pravidelně, jsou pro Vás výhodnější roční tarify.

Měsíční tarify

Jedná se o nejlevnější způsob pronájmu. Ateliéry využíváte po dobu 12 měsíců každý měsíc minimálně 5 či 20 hodin, platba na měsíc dopředu (hodiny se mezi měsíci nepřevádějí).

Měsíční tarify Za hodinu dle tarifu Za hodinu při započtení
hodin navíc na léto
5 hodin měsíčně (a případně více)
+ 10 hodin zdarma na léto navíc
250 Kč  214 Kč
20 hodin měsíčně (a případně více)
+ 20 hodin zdarma na léto navíc
220 Kč  203 Kč

5 hodin měsíčně ranní tarif (a případně více)
+ 10 hodin zdarma na léto navíc

(čas od 23:00 do druhého dne 10:00. Pro použití
ateliérů mimo tuto dobu je potřeba mít jiný tarif.)

99 Kč  85 Kč


 Roční tarify

Předplatíte si 10, 20 nebo 50 hodin na následujících 12 měsíců a kdy a jak je využijete, je na Vás. Pokud tarif dočerpáte, můžete pokračovat předplacením dalších hodin ve stejném či jiném tarifu.

Roční tarify Za hodinu dle tarifu Za hodinu při započtení
hodin navíc na léto
10 ročně (a případně více)
+ 10 hodin zdarma na léto navíc
390 Kč  195 Kč
20 ročně (a případně více)
+ 10 hodin zdarma na léto navíc
320 Kč  213 Kč
50 ročně (a případně více)
+ 10 hodin zdarma na léto navíc
270 Kč  225 Kč

Smlouva na pronájem ateliérů se uzavírá na jeden rok, hodiny čerpané nad rámec tarifu se účtují ve stejné sazbě. V průběhu roku můžete přecházet mezi tarify, jak na vyšší, tak na nižší. V případě dlouhodobé nemoci či cestování se dá smlouva dočasně pozastavit (o tuto dobu se prodlouží).

Termín pronájmu ateliéru si předem rezervujete v rezervačním systému až 30 dní dopředu. Pokud plánujete ateliéry využívat na kurzy a workshopy a potřebujete termíny rezerovat dopředu ještě delší dobu, zařídíme to. Minimální doba rezervace je 1 hodina, rezervuje se po celých hodinách vždy od celé hodiny.

Pokud chcete výhodnější měsíční tarif a bojíte se, že jednou, dvakrát ročně, třeba při dovolených, ateliér celý měsíc nevyužijete - počítejte. Neváhejte a vyplňte registraci již dnes, kapacita ateliérů je limitována.

Bonusové hodiny zdarma na léto lze využít pouze v období červenec - září daného roku a nepřevádějí se na další rok.

Úklid

Před odchdem uvedete studio do stavu, v jakém bylo při Vašem příchodu. V opačném případě účtujeme poplatek za úklid ve výši 1000 Kč, v případě pošlapaného či poničeného stálého pozadí na Chodově opravu a přetření barvou za 2000 Kč.

Jednorázový pronájem

Ověření volných termínů

Formulářem, emailem, telefonicky. Uveďte který ateliér chcete (nebo je Vám to jedno), datum a čas rezervace od - do.

Rezervace termínů

Nejlépe formulářem, případně emailem. Uveďte který ateliér chcete, datum a čas rezervace od - do. Rezervaci Vám zpětně emailem potvrdíme, teprve pak je platná. Vy si zkontrolujete zda je vše jak potřebujete. Rezervace slouží jako závazná objednávka.

Platba

Platí se celá doba rezervace plus případný čas navíc a služby, co jste si objednali navíc. Platba hotově na začátku pronájmu.

Cena za pronájem

  • Běžný pronájem obou ateliérů - 1 až 2 hodiny po 600 Kč / hodinu, každá další hodina 400 Kč.
  • Noční pronájem Chodov - od 22:00 do 8:00 dalšího dne - 300 Kč / hodinu, minimálně 2 hodiny. Celá noc 22:00 - 8:00 za 1500 Kč celkem.
  • Lastmoment Chodov ten samý den - 3 hodiny za 1000 Kč celkem, každá další za 200. O lastmoment termíny si volejte (na mailu nejsme průběžně, abychom reagovali okamžitě).

Včetně základního pozadí (černé, bílé, šedé), vybavení (světla, nábytek, elektřina, topení) je v ceně.

Stornopoplatek

U pronájmů do 3 hodin včetně se platí stornopoplatek v případě storna ten samý den.

U pronájmů to délce 4 a více hodin - 24 - 48 hod. předem stornopoplatek 50 %, při stornu méně než 24 h předem 100 %.

Úklid

Před odchdem uvedete studio do stavu, v jakém bylo při Vašem příchodu. V opačném případě účtujeme poplatek za úklid ve výši 1000 Kč, v případě pošlapaného či poničeného stálého pozadí na Chodově opravu a přetření barvou za 2000 Kč.

Cena za pozadí

Použití základních pozadí je v ceně. U 6 m širokého greenscreenu na Chodově - použití nášlapné části 500 Kč za celou akci.

Asistence při pronájmu

Potřebujete víc, než vysvětlit čudlíky na blescích? Chcete pomoci se svícením? Řešení je asistence profesionálního fotografa při Vašem fotografování. Pomůže Vám s nastavením, světly, měřením expozice, kompozicí ... Nutné sdělit již při rezervaci!

Cena za asistenci: první hodina 500 Kč, každá další hodina 300 Kč

Cena TV studio

Pronájem studia bez obsluhy

S možností placeného zaškolení Vašich lidí (cca 4 hodiny):

ročně hodin ve studiu sazba / h
200 600 Kč
100 800 Kč
50 1100 Kč
24 1400Kč
12 1800Kč

Pronájem studia s obsluhou

Počítá se čas ve studiu. Příprava techniky předem je v ceně. První hodina ve studiu 4000 Kč, každá další 2000 Kč. Příprava (livesteam, grafika, ...) 1000 Kč / hodinu, případná postprodukce 1000 Kč / hodinu.

Pokud například za dvě hodiny zvládnete dva videopodcasty, jeden Vás přijde na 3000. Pokud za dvě hodiny natočíte 10 desetiminutových rohvorů, přijde Vás jeden na 600 Kč. Bežně u nás klienti natáčejí behem dne desitky dílů vlastní tvorby o délce 5 - 20 minut, za jeden díl pak zaplatí řádově stakoruny.

 

Zde uvedené ceny ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.