fbpx

Videa jsou dnes hlavním komunikačním prostředkem každého podnikatele. Jejich potřeba a spotřeba je v době internetu mimořádná. Mnohé však od jejich tvorby odrazuje cena, která se běžně pohybuje v řádu tisíců a více korun za jedno video. Víme jak na to!

Připravili jsme pro Vás řešení, které dnes už využívá mnoho našich klientů. Řešení, kdy se cena jednoho videa pohybuje ve stakorunách, u krátkých videí pod jednu minutu dokonce v desetikorunách. Řešením je příprava a natočení více videí najednou v našem ready to go TV studiu. Vy platíte hodinovou sazbu za použití ateliéru s technikou a obsluhou. Kolik videí za tuto dobu stihnete záleží na délce každého videa, na Vaší přípravě a na tom jak jste schopni sdělit do kamery vše potřebné najednou, bez opakování, záseků a přeřeků, které jsou hlavním důvodem, proč se výroba videí prodražuje. S klienty tímto způsobem točíme jejich krátká jedno až dvouminutová videa z oboru realit, díky precizní přípravě jich stihneme i 20 za hodinu. Říkáte, že jich nemáte tolik? Pište si témata, připravte si je, doma natrénujte a přijďte třeba s kolegou nebo více kolegy, kteří je potřebují také.

Podobným způsobem jsme natočili mnoho dalších sérií videí pro mnoho klientů, rekordem byl 55 dílný kurz etikety, každý díl o délce 5 - 15 minut. Natočeno jsme měli za dva dny, stačilo přidat úvodní a závěrečné screeny každého dílu. Cena jednoho dílu byla 600 Kč.

počet videí za hodinu
cena za 1 video
první hodina každá další hodina
2 2 000 Kč 1 000 Kč
3 1 333 Kč 667 Kč
5 800 Kč 400 Kč
10 400 Kč 200 Kč
15 267 Kč 133 Kč
20 200 Kč 100 Kč
50 80 Kč 40 Kč

Kontaktujte mě a proberte s námi Vaší představu o tom, co chcete na točit!