fbpx

Foťte a natáčejte v profi ateliéru bez investic a vysokého nájmu

Mnoho desítek profesionálních fotografů a kameramanů využívá ateliery digifoto. Pokud řešíte i Vy zda si postavit vlastní ateliér, dál fotit u sebe v obýváku, nebo přemýšlíte jak to řešit jinak, jste tu správně.

Chcete fotit, nebo stavět, vlastnit a zbytečně platit?

V průběhu let jsem zjistil, že se zejména fotografové dělí na dva tábory. Na ty, kteří chtějí mít svůj vlastní ateliér, a ty, kteří chtějí fotit. Řeknete si - to je přeci nesmysl, fotograf si staví svůj fotoateliér protože chce fotit. Ale skutečnost je taková, že fotografa nedělají úspěšným vlastní prostory a hromada ateliérového železa. V tom jen naprostá většina fotografů utápí peníze. Místo přípravy skvělé prezentace, focení profilovek, pilování webu, práce na sociálních sítích a práce kolem kontaktování zákazníků "shání" peníze, aby svůj ateliér finančně utáhli. Měsíčně nájemné deset tisíc, elektřina, ... Kruci, ještě musím nafotit dvě zakázky abych to zaplatil a byl alespoň na nule. Když to spočítáte, ročně se snadno dostanete i u malého ateliéru přes sto tisíc. Plus vybavení minimálně za vyšší desítky tisíc. Kolik zakázek ročně musíte nafotit, aby se to zaplatilo? A kolik, aby Vám pak zbylo na ostatní? Úspěšný fotograf, který nemá v ateliéru práci každodenně, neplatí zbytečně za ateliér sto tisíc nebo víc ročně. Ty peníze investuje do špičkových objektivů, do vzdělávání, do své pohody, ze které pak plynou skvělé nápady, a zejména do marketingu, aby svou práci a nápady prodal. A ještě mu dost zbyde. A kdeže tedy fotí? Ateliér si prostě pronajímá.

Věnujte se focení a natáčení, zbytek nechte na nás

Staňte se i Vy členem digifoto. Zkuste to u nás za například za 1100 měsíčně, za to je pět hodin v aťasu, při ceně jen 220 korun za hodinu. Běžně to stačí na plus minus dvě zakázky. Když jich budete mít víc, super, vyděláváte. Když jich budete mít míň, můžete fotit TFP nebo pro zábavu a i tak proti vlastnímu ateliéru ročně významně šetříte. Dostanete k dispozici to, co jinde v Praze nenajdete - dva aťasy na dvou místech, včetně kompletního vybavní. Stanete se členem největšího pražského sdružení fotografů.

Určitě se Vám teď honí hlavou různé otázky... Napište mi je na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Nebo se stavte na některé z pravidelných prohlídek, které pravidelně pořádám. Rád s Vámi vše proberu. Termíny prohlídek Vám pošlu emailem, nebo se podívejte na události na našem Facebooku digifoto.

Tak a teď jak na to!

Stačí když vyplníte formulář, označíte že máte zájem o členství a dohodneme si spolu datum předání klíčů od ateliérů.