Výhody pronájmu ateliéru

 

Výběr z více ateliérů

Před každým fotografováním se rozhodněte, ve kterém z ateliéru budete fotit. Potřebujete větší odstup? Pankrácký ateliér má 12 m délky, ateliér na Chodově má 13 metrů (cca 95 m2 plochy samostané hlavní místnosti). Potřebujete denní světlo na seminář? Chodov je optimální. Chcete pořádt fotoworkshop v centru Prahy? I.P. Pavlova ... Potřebujete parkování zdarma pro více automobilů přímo v garáži u ateliéru? Chodov či Pankrác... a tak si vybíráte focení co focení, podle toho zda Vám (či Vašemu zákazníkovi) více vyhovuje jeden, druhý či třetí fotoateliér. Klíče a vstup máte do všech.

Kompletní vybavení - žádná investice do vybavení

Oba ateliéry jsou komplet vybaveny světly, softboxy, reflektory, radioodpaloči, flashmetry, atd. Fotografové s dlouhodobou smlouvou mohou využívat společná pozadí zdarma. Pro focení tak potřebujete pouze vlastní foťák a mít koho fotit. Odpadá Vám tím investice v řádu mnoha desítek tisíc korun. Můžete samozřejmě jako ostatní fotografové používat vybavení své.

Vaše vlastní pozadí

Při běžném pronájmu platíte za pozadí kolem 300 Kč za běžný metr. Měření, dohadování zda je poškozené, pošlapané... Za jedno focení kolikrát zaplatíte za pozadí víc než za vlastní pronájem. U nás to odpadá - dáte si do stojanu vlastní pozadí a již během cca dvou, tří focení se Vám to vrátí (3 metry po 300 Kč, dvě focení = 1800 Kč, cena pozadí je 1950 Kč).

Závěsný systém na světla

V obou ateliérech jsou světla zavěšena ze zdí či stropů, díky tomu máte k dispozici kompletní plochu ateliéru, nikde se nepletou stativy a ani děti či modelky nemají možnost zakoupnout o kabely.

Nikdy jste nefotili v ateliéru a nevíte na co jsou čudlíky na světlech?

Nevadí, společně projdeme ovládání světla, abyste věděli co k čemu slouží.

A jak je to s cenami?

 

Nízké fixní náklady

Nemusíte každý měsíc řešit vysokou platbu za nájem, elektřinu, úklid, splátky vybavení. Pronájem je zlomkem těchto nákladů.

Nízká cena za hodinu

Máte předplaceno např. 5 či 20 hodin užívání fotoateliéru, což v přepočtu znamená cenu necelých 150 Kč či 180 Kč / hodinu.

Potřebuji nízké měsíční fixní náklady

Nevím kolik budu mít zakázek tento měsíc, kolik příští měsíc, kolik v létě, kolik na podzim. Ale vždy nakonec nějaká zakázka přijde, a potřebuji mít nízké měsíční náklady, abych se nestresoval, zda ateliér vůbec zaplatím, abych nemusel každý měsíc platit vysoký nájem, služby, elektřinu, ... a abych nepracoval jen na tyto služby. A pokud budu mít focení víc než obvykle, mohu mít ateliér za zlomek běžné komerční ceny.

Potřebuji nízkou cenu za hodinu pronájmu

Máte zakázku, kterou byste rádi realizovali, ale nevyplatí se Vám komerční pronájem ateliéru za 300 - 500 Kč za hodinu, protože by veškerá odměna padla na jeho pronájem. Díky nízké ceně pronájmu v klubu nyní můžete realizovat i takto nízkorozpočtové zakázky a přitom mít přiměřený zisk, což Vám poskytne konkurenční výhodu proti ostatním fotografům.

Potřebuji se svým kamarádem ateliér na nekomerční focení

Rádi byste fotili ve vybaveném ateliéru, ale komerční pronájmy se Vám pro Vaše hobby nevyplatí? Dohodněte se třeba se svým kamarádem a vezměte si některý tarif napůl! Dostanete se tak na lepší cenu při zvolení vyššího tarifu.