Když mám smlouvu na pronájem ateliéru, tak mohu používat všechny ateliéry?

Ano, pokaždé si můžete vybrat který ateliér je pro dané focení pro Vás vhodnější, zarezervujete si ho a jdete do něj fotit.

Jak je to s parkováním?

ateliér I.P.Pavlova - do 50 m jsou tři parkoviště, která jsou od 18:00 a o víkendech zdarma. V naprosté většině případů zaparkujete. Přímo pod okny je možnost krátkodobého zaparkování pro vynesení většího množství věcí.

ateliér Pankrác - zdarma se dá zaparkovat i větší množství aut. Do 2 hodin přímo v garážích Billa, nad 2 hodiny venku na parkovišti či vedlejších garážích.

ateliér Chodov - mnoho parkovišť kolem, placených i zdarma (ty jsou v pracovní dny obsazenější). Nejčastěji parkujeme u OC Chodov (cca 100 m), kde jsou provní tři hodiny zdarma a pak se platí 30 Kč / hod., nebo na parkovišti v Hráského za 15 Kč / hod. Mapa parkování u ateliéru Chodov.

Platí se kromě pronájmu ateliéru ještě něco jiného?

Ne, uvedené ceny jsou konečné. Každý fotograf (při dlouhodobém pronájmu) používá vlastní pozadí, případně pozadí společné (bez garance jeho kvality). Pouze u jednorázových pronájmů platíte spotřebované pozadí.

Jak je to s obsazeností? Jsou volné termíny?

Díky více fotoateliérům je v dostatek volných termínů, většinou v některém z nich naleznete volný termín na focení i na ten samý den. Na další dny je většina termínů volných. Postupně pro Vás otevíráme další ateliéry, podle Vašeho zájmu. Nejobsazenější termíny jsou cca měsíc před Vánocemi.

Jak se rezervují termíny ve fotoateliéru?

Obdržíte přístup do sdíleného kalendáře, ve kterém si vyberete který ateliér a na kdy chcete zarezervovat. Rezervace se mohou provádět od aktuálního data a času až jeden měsíc dopředu (v případě dohody i více dopředu).bookings

Kde mám sehnat pozadí?

Papírová pozadí si můžete objednat u nás (dovoz zdarma do jednoho z ateliérů), nebo si přivezte a zamknete do stojanu své.