Foť a natáčej v profi ateliéru bez investic a vysokého nájmu

 

Mnoho desítek profesionálních fotografů fotí u nás. Pokud řešíš i Ty zda si postavit vlastní ateliér, dál fotit u sebe v obýváku, nebo přemýšlíš jak to řešit jinak, jsi tu správně.

Chceš fotit, nebo stavět, vlastnit a zbytečně platit?

Jak jsem v průběhu let zjistil, fotografové se dělí na dva tábory. Ty, kteří chtějí mít svůj vlastní ateliér, a ty, kteří chtějí fotit. Řekneš si - to je přeci nesmysl, fotograf si staví svůj fotoateliér protože chce fotit. Ale skutečnost je taková, že fotografa nedělají úspěšným vlastní prostory a hromada ateliérového železa. V tom jen naprostá většina fotografů utápí peníze. Místo přípravy skvělé prezentace, focení profilovek, pilování webu a práce kolem kontaktování zákazníků "shání" peníze aby svůj ateliér finančně utáhli. Nájem pět, deset tisíc, elektřina, ... Kruci, ještě musím nafotit dvě zakázky abych to zaplatil. Když to spočítáš, ročně se snadno dostaneš u malého aťasu ke sto tisícům. Plus vybavení alespoň za desítky tisíc. Kolik zakázek ročně musíš nafotit, aby se to zaplatilo? A kolik, aby Ti pak zbylo na ostatní? Úspěšný fotograf neplatí zbytečně za nájmy sto tisíc nebo víc ročně, ty peníze vrazí do špičkových objektivů, do své pohody, ze které pak plynou skvělé nápady, a pak do marketingu, aby je prodal. A ještě mu dost zbyde. A kdeže tedy fotí? Ateliér si prostě pronajímá.

Věnuj se focení a natáčení, zbytek nech na nás

Staň se i Ty členem digifoto. Zkus to u nás za devět stovek měsíčně, to je pět hodin v aťasu, při ceně jen 180 korun za hodinu. Běžně to stačí na plus minus dvě zakázky. Když jich budeš mít víc, super, vyděláváš. Když jich budeš mít míň, můžeš fotit TFP nebo pro zábavu a proti vlastnímu ateliéru ročně šetříš. Dostaneš k dispozici to, co jinde v Praze nenajdeš - tři aťasy včetně vybavní. Staneš se členem největšího pražského klubu fotografů, kterým posíláme pozvánky na akce a kurzy pořádané v digifoto zdarma a mají generátor se dvěma hlavama pro použití v exteriéru jen za pětistovku na den.

Určitě se Ti teď honí hlavou různé otázky... Napiš mi je na atelier@digifoto.cz . Nebo se stav na některém dni otevřených dveří, které pravidelně pořádám. Rád s Tebou vše proberu.

Tak a teď jak na to!

Vyplň formulář, zašktrtni že máš zájem o dlouhodobý pronájem. Když do pole Zpráva pro nás napíšeš kód: 180 (5 hodin měsíčně po 180 Kč / hod) nebo 150 (20 hodin měsíčně po 150 Kč / hod), dostaneš navíc první měsíc pronájmu zadarmo. Nevyhovuje Ti pět hodin měsíčně? Podívej se sem na jiné tarify pronájmu ateliéru, určitě si vybereš...

Fill out my online form.